Sancaktepe - İstanbul / Türkiye
Pazartesi-Cuma: 08:30 - 18:30

2003 yılının Ağustos ayında kurulan şirketimizin Misyonu siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek , en kaliteli makinaları üretmektir.Bu amaç doğrultusunda kaliteli ürün,iyi hazırlanmış bir zemin,itina ile yapılan işçilik ve devamını getirebilecek bir kadro bizim iş anlayışımız ve çizgimiz olmuştur.Vizyonumuz mevcut 26 farklı ülkeye olan ihracatımızı arttırıp Dünyanın tamamına hizmet edebilmek ve YAZICI TRANSFER MAKİNA’yı bir Dünya markası haline getirmek.

Kaliteli Ürün: Bizce makinacılığın birinci kuralı kullanılan malzemenin kalitesidir. Sadece makina imalatında değil hayatımızın her alanında var edilen her üründe kalite ön planda tutulmalıdır. Biz şirket olarak yaptığımız makinelerde makineyi oluşturan parçaların imalatında baş rol oynadığımız için kaliteyi kendi ellerimizle hazırlarız. Dışarıdan kullanılan malzemelerde mekaniksel olarak sınıfın lideri motorlar rulmanlar ve bağlantı elemanları kullanılmaktadır. Elektrik ve Elektronik ürünlerde ise sınıfın lideri olan ürünler tercihimizdir. Bu ürünler; PLC kontrol sisteminde SIEMENS – OMRON – LG PLC , Servo kontrol ünitelerinde ise LG ve OMRON’dur. Şaft malzemelerinde ise OMRON ve SCHNEİDER kullanılmaktadır.

İyi Hazırlanmış Bir Zemin: Kullanılan kaliteli ürün kadar bu ürünlerin bir araya getirildiği yerde oldukça önemlidir . Bu anlayış ilkesiyle şu an elimizde mevcut olan 50’ye yakın CNC tezgahlarla , 5000 m²’lik kapalı alanımızda siz değerli müşterimize kaliteli ürün sunabilmek için gerekli zemini hazırladığımıza inanıyoruz.

İtina İle Yapılan İşçilik: Mevcut kadromuzun tecrübesinin bu iş üzerindeki mazisi 30 yıla dayanmaktadır.Yeni yetiştirilen genç, dinamik ve kültürlü elemanlarla işçilikte hiçbir ayrıntıyı gözden kaçırmadan, hiçbir detayı atlamadan dikkatli ve özverili bir şekilde faliyet gösterilmektedir.

Devamını getirebilecek bir kadro: Değerli müşterilerimiz bizler bilmekteyiz ki makinacılıkta makinayı imal etmek %50 , devamında sevk edilen makineyi takip edip arıza anında erken müdahale etmek ve yedek parçayı temin edip en hızlı şekilde ulaştırmak kalan %50’lik bir bir paya sahiptir.

İyi bir makinacı ancak bu iki faktörü bir araya getirirse %100 bir makinecidir. Bizler satmış olduğumuz makinelerle birlikte yedek parça ve servis güvencesini de müşterilerimize sunuyoruz. Sağlam ve kaliteli makineler ile , “sıfır” hassasiyetle hazırlanan yedek parçalar stoğumuzda siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Elektrik ve Mekanik teknisyenlerimiz var olan arızaya en kısa zamanda ulaşmak , arızayı tekrar problem çıkartmayacak şekilde çözmek için mevcut telefonlarını 7 gün 24 saat açık bulundurmaktadırlar , gerektiğinde internet üzerinden uzaktan erişim ile yurtiçi ve yurtdışındaki arızalara müdahale edilebilmektedir.

+ Proje
% Diyalog
m2 Üretim Alanı
+ Personel